Víceúčelové hřiště

Pro rezervace sportovišť volejte správce hřiště.

Víceúčelové hřiště se nachází v areálu Josefa Laibla, vedle budovy sokolovny a ubytovny. Jedná se o hřiště s umělým povrchem a je ideálním místem pro soustředění sportovních oddílů různých sportovních zaměření. Překrásná okolní příroda areálu přímo láká sportovce ke sportovním aktivitám a zároveň k relaxaci.

Víceúčelové hřiště je chloubou naší jednoty. Jeho výstavba začala v roce 2004 a byla dokončena v roce 2005, kdy bylo hřiště slavnostně otevřeno. Velká část zásluh o vybudování tohoto hřiště patří Josefovi Laiblovi, který stavbě věnoval mnoho volného času a nervů. Aktivně se podílel i na správcovství a dokončení terénních úprav okolních prostor.

Pro veřejnost je sportoviště otevřené každou sezónu od 1.4. do 31.10. (v případě hezkého počasí i déle, březen – listopad). K dispozici jsou dva tenisové, volejbalové či nohejbalové kurty. Můžete si přijít zahrát i malou kopanou, streetball , házenou nebo trénovat tenis na cvičné stěně. Telefonické objednávky kurtů přijímá správce hřiště p. Bohumil Houška – tel. 602342153, je možné se zaregistrovat v týdenním rozpisu na nástěnce v budově SOKOLOVNY, a to nejdéle 1 den předem.

• Image

Zveme tedy všechny sportovce na:

tenis
      volejbal